Kalendarz nadchodzących imprez motocyklowych

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

TRACK DAY na torze Łódź z Triumph Academy

Czerwiec 15 @ 09:30 - 17:00

W sobotę 15 czerwca zapraszamy wszystkich motocyklistów na szkolenie torowe z PARAmoto i Triumph Academy na Torze Łódź.

Kolejny raz spotykamy się po to, aby poprawić technikę jazdy na motocyklu, spędzić czas w rodzinnej atmosferze PARAmoto i zmęczyć się na jazdach torowych. Brzmi zachęcająco?

Stworzymy podział na grupy zaawansowania tak, aby każdy odnalazł się ze swoimi umiejętnościami i bez przeszkód mógł trenować z innymi. Na różnych zakrętach nitki torów będą stać instruktorzy, którzy skorygują na bieżąco technikę jazdy, aby już przy następnym okrążeniu pokonać zakręt lepiej, szybciej, przyjemniej.

W przerwach między sesjami będziecie zapraszani do polowej sali wykładowej, gdzie Artur da rady ogólne oraz wytyczne dotyczące następnych sesji tak, aby każda zwracała uwagę na inny element zachowań podczas zakrętu. Ostatnie kilka sesji to połączenie wszystkiego, czego się przez pierwszą część dnia nauczyliście.

Zapraszamy Cię szczególnie jeśli jeszcze nigdy nie miałaś/miałeś do czynienia z jazdą torową. Grupa zielona to grupa ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki na torze lub tych, którzy chcą poprawić swoją technikę jazdy, niekoniecznie chcąc bawić się w sporty motocyklowe. Nieważne, czy motocykl służy ci jako transport do pracy, czy widzisz siebie w dalekich wyprawach. Zakręty są wszędzie, a tor to najlepsze miejsce, żeby się z nimi oswoić i nigdy nie mieć awaryjnych sytuacji.

Chciałbyś spróbować się na sprzętach Triumpha? Żaden problem, w czasie szkolenia otworzymy listę, gdzie można się zapisać na sesję biorąc nowego Speed Tripla oraz Street Tripla, co oczywiście zawiera się w cenie track day’a.

Uwaga dziewczyny na jednośladach! Wśród instruktorów jest Alicja, co kilka sesji wsiada na motocykl i pokazuje facetom ich miejsce w szeregu, ale nie da się nie zauważyć, że dużo mniej jest przedstawicielek płci pięknej, dlatego załatwiła wszystkim chętnym motocyklistkom zniżkę, więc specjalnie dla was cena wynosi 380 zł.

Na miejscu tradycyjnie będzie fotograf, jeśli chcecie od mamy usłyszeć kolejne „no i na co ci to? zabijesz się”, pozdobywać trochę lajków w mediach społecznościowych lub po prostu przeanalizować swoją pozycję, to będziecie mieli ku temu okazję, bo – tak jak zawsze – masę zdjęć wrzucimy na fanpage po wydarzeniu.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 15
Czas:
09:30 - 17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/628991347620944

Miejsce

Tor Łódź
Stryków gmina, PL + Google Map