American Cars Mania w Miliczu – prawdziwy amerykański sen

Amerykańskie klasyki marki Dodge, Chevrolet, Cadillac, zapach hamburgerów w powietrzu, a w uszach Love me tender, love me sweet… Na American Cars Mania naprawdę można było się poczuć jak w prawdziwym american dream.

American Cars Mania – największy zlot amerykańskich samochodów

Tradycją już jest, że co roku, od pięciu lat, w Miliczu odbywa się American Cars Mania – największy zlot amerykańskich samochodów w Polsce. Jak mówią o tym sami organizatorzy, to największe wydarzenie tego typu w naszym kraju i jedno z większych w Europie, które łączy klimat międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych, targów branżowych oraz imprezy rekreacyjnej. Jeśli marzyło się Wam kiedyś, żeby poczuć się jak w latach 80′ to będzie impreza dla Was. Liczne koncerty, pokazy, konkursy, Pinup Girls to wszystko ma do zaoferowania American Cars Mania. W przeciągu tej 3-dniowej imprezy dzieje się naprawdę dużo, a wisienką na torcie jest parada pojazdów amerykańskich i nie tylko, bo wziąć w niej udział może każdy.

Niestety czas nas gonił i nie mogliśmy wziąć w niej udziału, która przez deszcz nieco się opóźniła. A szkoda, bo chcieliśmy, ale niestety musieliśmy jechać dalej. Chociaż jeszcze bardzo długo mieliśmy w uszach głos nieśmiertelnego Elvisa Presleya. Nasze zdjęcia nie oddają w pełni klimatu jaki tam panował. Mamy jednak nadzieję, że będą dla Was swego rodzaju zaproszeniem do odwiedzenia kolejnych edycji ACM. Dziękujemy znajomym z chryslerforum.pl za poinformowanie nas o tym wydarzeniu i ACM. Lewa!

Co warto jeszcze zobaczyć w okolicy? Dolina Baryczy jest naprawdę niesamowita.

Może Cię również zainteresować

Zostaw komentarz