American Cars Mania w Miliczu

Posted by

Tradycją już jest, że co roku, od pięciu lat, w Miliczu odbywa się American Cars Mania – największy zlot amerykańskich samochodów w Polsce. Jak mówią o tym sami organizatorzy, to największe wydarzenie tego typu w naszym kraju i jedno z większych w Europie, które łączy klimat międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych, targów branżowych oraz imprezy rekreacyjnej. Jeśli marzyło się Wam kiedyś, żeby poczuć się jak w latach 80′ to będzie impreza dla Was. Liczne koncerty, pokazy, konkursy, Pinup Girls to wszystko ma do zaoferowania American Cars Mania. W przeciągu tej 3-dniowej imprezy dzieje się naprawdę dużo, a wisienką na torcie jest parada pojazdów amerykańskich i nie tylko, bo wziąć w niej udział może każdy.

Mimo, że akurat nam pogoda nie dopisała, atmosfera była fantastyczna. Amerykańska muzyka country, zapach hamburgerów w powietrzu, na American Cars Mania naprawdę można było się poczuć jak w prawdziwym „american dream”

Liczy się tylko piękne wnętrze? Jeśli tak, to to było wyjątkowo piękne .

Impreza, jak zauważyliśmy, przyciągnęła też dość dużą liczbę motocyklistów z całej Polski. I to nie tylko tych spod znaku Harleya, czy Indiany. Chociaż nie ma co ukrywać, motocykle z Wisconsin zdecydowanie zdominowały tę imprezę.

Niestety czas nas gonił i nie mogliśmy wziąć udziału w paradzie, która przez deszcz nieco się opóźniła, a szkoda, bo chcieliśmy. Musieliśmy jechać dalej, ale jeszcze bardzo długo mieliśmy w uszach głos nieśmiertelnego Elvisa Presleya. Nasze zdjęcia nie oddają w pełni klimatu jaki tam panował. Mamy jednak nadzieję, że będą dla Was swego rodzaju zaproszeniem do odwiedzenia kolejnych edycji ACM. Dziękujemy znajomym z pacificaforum.pl za poinformowanie nas o tym wydarzeniu i zaproszenie. Byliśmy chociaż krótko, ale świetnie wspominamy czas spędzony na American Cars Mania. Lewa! ?

  • Co warto jeszcze zobaczyć w okolicy? Dolina Baryczy jest naprawdę niesamowita.

Przeczytaj też:

Loading…

Dodaj komentarz

Więcej w Wrocław, Milicz, ACM
Dolina Baryczy
Dolina Baryczy motocyklem przez krainę ptaków

Zamknij